Ultradent_logo2x

Beyazlatma Master Class: Düşmanını Tanımak

Opalescence™ beyazlatma ürünlerine diş hekimleri güvenmektedir, ağız ve diş sağlığını yoğun bir şekilde araştırıyoruz. Bizimle birlikte olduğunuzda ağız ve diş sağlığı iyi durumdadır.

Hastalarınızın Maruz Kalabileceği 5 Diş Beyazlatma Trendi

Bu trendlerden bazıları sizin gözetiminiz altında tamamen güvenli iken ve bazıları da dişlere zarar verebiliyor. Bu nedenle, etkili bir diş beyazlatma çözümü bulmalarına yardımcı olmak için hastalarınızı gerçekler hakkında bilgilendirin.

Teeth Whitening Light

UV BEYAZLATMA IŞIKLARI

UV beyazlatma ışıklarının etkisi geçicidir ve dişleri fazlasıyla kurutabilir. Bu, dişlerin renginde bir geri dönüşe ve düzeltmek için daha fazla çalışmaya yol açabilir.

Purple Whitening Toothpaste

MOR DİŞ MACUNLARI

Mor diş macunu, temel sorunu çözmek yerine bir illüzyon yaratır. Renk ile yüzeysel bir seviyede diş sararması dengelenir.

Teeth Whitening Pens

DİŞ BEYAZLATMA KALEMLERİ

Diş beyazlatma kalemlerinin iyi tarafı, plaklı ev tipi veya ofis beyazlatma tedavileri arasındaki rötuşlar için harika olmalarıdır. Böylece elde edilen beyazlığın korunması daha iyi kontrol edilebilir.

Charcoal Toothpaste

AKTİF KARBONLU DİŞ MACUNLARI

Aktif karbonlu diş macunu kullanımı ile karbon (kömür) parçalarının düzensiz şekilleri dişlerin arasına yapışır. Ayrıca, diş minesine zarar verecek kadar aşındırıcı olabilirler.

Teeth Whitening Toothpaste

BEYAZLATICI DİŞ MACUNLARI

Aşındırma oranı çok düşük olan bir beyazlatıcı diş macunu kullanılırsa ve peroksit gibi gereksiz bileşenler içermiyorsa (çünkü peroksit etkili olabilecek bir vakit bulamadan hızlıca yıkanır), bu diş yüzeylerinin beyazlaması için idealdir. Biz Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macununun her iki formülünü de öneriyoruz.

Ürünlerimiz nelerden yapılmıştır?

Peroksit diş beyazlatmada çok konuşulur çünkü dişteki beyazlatma sürecini ateşleyen bileşen budur. Peki, bazı ikincil bileşenlerde durum nedir? Beyazlatmayı olabildiğince etkili yapan başka neler var?

Hydrogen Peroxide

HİDROJEN PEROKSİT

Hidrojen Peroksit dişteki beyazlatma sürecini ateşler.

Xylitol

KSİLİTOL

Şeker ve nişasta içeriği yüksek gıdaların öğünlerde sık tüketilmesi diş çürümesine neden olabilir. Ksilitol diş çürümesi riskini azaltabilir.

Potassium Nitrate and Sodium Fluoride

POTASYUM NİTRAT & SODYUM FLORİD

Formülümüzü daha da iyileştirmek için ürünlerimiz Sodyum Florid ve Potasyum Nitrat içerir.

Water

Su

H₂O içeriği ile hidratasyon ve daha fazla konfor sunulur.

Diş hekimleri, konu ağız ve diş sağlığı olduğunda bu ilave bileşenlerin oyunu değiştirebileceğini bilir. Opalescence™ beyazlatma dünyadaki 1 numaralı beyazlatma markasıdır.

Dostunuz: Güvenli Bir Beyazlatma Çözümü

40 yılı aşkın süredir ağız ve diş sağlığında güveni ve konforu listemizin en başına koyduk. Güvenilir diş beyazlatmayı önerirken her zaman en yakın dostunuz olmak istiyoruz.

image-Opalescence-PF

Opalescence™ PF Ev Tipi Beyazlatma

Gündüz veya gece kişiselleştirilmiş bir beyazlatma çözümü için diş hekimi tarafından hazırlanan özel plaklarla Opalescence PF beyazlatmayı kullanın. İki konsantrasyon ve üç aroma seçeneği ile beyazlatma deneyimi tamamen özelleştirilebilir.

 

Detaylı Bilgi

Opalescence GO Whitening

Opalescence Go™ Ev Tipi Beyazlatma

Opalescence Go™ beyazlatma portatif ve hızlıdır. Belirtilen süre için UltraFit™ plağı takın ve ardından fırçalayın. Gittiğiniz her yere rahatça götürebilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi

Opalescence Boost Whitening

Opalescence™ Boost™ Ofis Tipi Beyazlatma

Bu ürün o kadar güçlüdür ki diş hekiminiz tarafından klinikte uygulanması gerekir. Bu, hızlı ve güçlü diş beyazlatma için mükemmel bir seçenektir. Beyazlatma deneyiminize başlamak için bir hızlandırıcı olarak düşünün.

 

Detaylı Bilgi

Opalescence Toothpaste

Opalescence™ Beyazlatıcı Diş Macunu

Güvenli beyazlatıcı diş macunumuz yüzey lekelerini nazikçe temizler ve sağlıklı bir gülümsemenin korunmasına yardımcı olur. En iyi sonuçlar için diğer ürünlerimizle birlikte kullanın.

 

Detaylı Bilgi

Stuidied Icon
En Çok Çalışılan ve Test Edilen Beyazlatma Markası

Opalescence beyazlatma hakkında diğer tüm profesyonel beyazlatma markalarından daha fazla klinik çalışma, makale ve inceleme yayınlanmıştır. Bu kadar çok güvenilir olmasının bir nedeni de budur.

Globe Icon
En Geniş Erişimle En Fazla Deneyim

1990'dan bu yana 100 milyondan fazla insan, şu anda 130'dan fazla ülkede satılan Opalescence beyazlatma ürünleriyle gülümsemelerini beyazlatmıştır.

Innovative Icon
En Yenilikçi Beyazlatma Markası

Diğer profesyonel diş beyazlatma markalarından daha fazla patente sahibiz. Piyasadaki birçok beyazlatma ürünü dişleri susuz bırakarak kullanıcıları için rahatsız edici bir hassasiyete neden olur. Opalescence diş beyazlatma jelleri, dehidratasyonu önleyen en az %20 su içeriğinden oluşur.

Award Icon
Onaylanan, Ödüllendirilen ve Güvenilen Beyazlatma Markası

Opalescence beyazlatma ürünleri, son derece saygın dental organizasyonlardan 50'den fazla endüstri ödülü kazanmıştır.

HAKKIMIZDA SÖYLENENLERE DE KULAK VERİN

Klinisyenlerin dünya genelinde Opalescence™ Beyazlatma ürünleri hakkında söylediklerini duyun.

30+

yıllık mükemmellik

100+

milyon beyaz gülümseme

130+

ülkede satılıyor

50+

ödül ve artıyor